Whatsapp ile Mesaj Gönder

Xml Bayilik

Xml veren firmalar arasında tarzgo yu diğerlerinden ayıran özellikler:


1- Xml veren firmalar üreticinin gönderdikleri bir adet kötü resim ile yetinerek bayilerine bu resimleri iletmekte ve onlardan bu şekilde satış beklemektedir.Tarzgo da  ise tüm ürün resimleri 3 adet değişik açıklardan ve kendi stüdyosunda kendi mankenleri ile çekilmektedir.

2-Tarzgo da 
üreticilerin stoklarını sisteme asla girmez kendi deposundaki ürün adedini bayilerine yansıtır.Böylece bayilerimiz kendinden emin satışını yapar ve müşterilerine hiç bir zaman mahçup olmazlar.


3-Tarzgo % 35 oranında kendi ürettirir bu nedenle tarzgo da olan çoğu ürünlere internette rastlayamazsınız.Müşterileriniz ürünleri başka siteler ile kıyaslayamazlar beğendilerse alırlar çünkü o ürün sadece sizde satılmaktadır.Bir de bunun üstüne en uygun fiyatı tarzgo ürünleri ile siz sunuyor olursunuz.

4-Tarzgo sisteminde günlerce kargo hazırlama gibi bir konu olamaz tüm siparişler aynı gün depomuzda bulunan sadece bize hizmet veren ARAS KARGO şubesine teslim edilir.


5-Tarzgo En Az % 60 kar marjı ile çalışmaktadırlar.


6-Şirket prosedürü gereği HER GÜN mevcut ürünlerin devamının stokları depoya girerken HER GÜN yeni ürünler eklenmesi zorunludur.Dolayısıyla bir çok yerden xml almak yerine tarzgo almak yeterlidir.Müşterileriniz sitenize her girdiğinde yeni ürünler ile karşılaşırlar.

 

7-Eticaret deposuna personele profesyonel fotoğraf stüdyosuna sahip olmadan başka yerlerden xml alarak sizlere xml satan yerlerden uzak durmalısınız.Yoksa çok keyifli olan bu eticaret sitesi işi tam bir işkence haline dönüşebilir.Lütfen xml alan yerlere depolarını sorun hatta canlı arayarak göstermelerini rica edin.Bize de bu isteği direk yöneltebilirsiniz.

 

Xml Bayilik Eticaret Depomuz

 

 

Xml Bayilik Şartları

1-Xml gönderileri sizin kargo anlaşmanız üzerinden yapılır.

2- Müşterilerinizin ürünlerini sitemizden kredi kartınız ile almanız gerekmektedir.

3-Ürünlerde herhangi bir depo eksiklik bulunması durumunda Tarzgo tüm kargo ücretlerini karşılar siparişi yeniler.

4-Müşteri iadelerinden doğacak kargo ücretleri bayiden düşülür.

5-Tarzgo xml bayilik linkini aynı gün teslim eder.Entegrasyondan xml bayilik alan firmalar sorumludur.

6- Tarzgo Xml Bayilik Ücreti Yıllık 1000 tl dir.

 

Xml Bayilik İletişim

  Xml Bayilik Sorumlusu Cansu Hanım: 0554 430 93 53