Xml Bayilik

Tarzgo.com Dropshippingmerkezissitem.com alt yapısı ile çalışan ürün tedariğini sağlayan bir firmadır.

Eğer sizlerde internetten ürünlere dokunmadan, kargo aşamaları ile uğraşmadan, size gelen siparişi tedarikçiye sipariş bile geçmeden tam bir otomasyon sistemi içerisinde satış yapmak istiyorsanız dms ile iletişime geçebilirsiniz.

Xml bayilik alma terimi yıllardır var ancak malesef sistem doğru işlemiyor xml aldığınız yer kargoları hızlı yapamıyor ürün stokları otomatik düşmediği için tedariği sağlayamıyor.

Bunun yerine Türkiye de yeni yatırım yapmış ve büyük bir ivlenme yakalamış bizimde sistemini kullandığımız firmayı tercih edebilirsiniz.Xml veren firmalar arasında dms yi diğerlerinden ayıran özellikler:

1- Xml veren firmalar üreticinin gönderdikleri bir adet kötü resim ile yetinerek bayilerine bu resimleri iletmekte ve onlardan bu şekilde satış beklemektedir.Dms  de ise tüm ürün resimleri 3 adet değişik açıklardan ve kendi stüdyosunda kendi mankenleri ile çekilmektedir.

2-Dms de 
üreticilerin stoklarını sisteme asla girmez kendi deposundaki ürün adedini bayilerine yansıtır.Böylece bayilerimiz kendinden emin satışını yapar ve müşterilerine hiç bir zaman mahçup olmazlar.


3-Dms % 35 oranında kendi ürettirir bu nedenle dms da olan çoğu ürünlere internette rastlayamazsınız.Müşterileriniz ürünleri başka siteler ile kıyaslayamazlar beğendilerse alırlar çünkü o ürün sadece sizde satılmaktadır.Bir de bunun üstüne en uygun fiyatı dms ürünleri ile siz sunuyor olursunuz.

4-Dms sisteminde günlerce kargo hazırlama gibi bir konu olamaz tüm siparişler aynı gün depomuzda bulunan sadece bize hizmet veren ARAS KARGO şubesine teslim edilir.


5-Dms En Az % 60 kar marjı ile çalışmaktadırlar.


6-Şirket prosedürü gereği HER GÜN mevcut ürünlerin devamının stokları depoya girerken HER GÜN yeni ürünler eklenmesi zorunludur.Dolayısıyla bir çok yerden xml almak yerine dms bayiliği almak yeterlidir.Müşterileriniz sitenize her girdiğinde yeni ürünler ile karşılaşırlar.

7-Xml sistemindeki gibi size gelen siparişi tekrar tek tek tedarikçiye geçmek zorunda kalmazsınız dms sistemi otomatiktir size gelen siparişi hemen görür ve kargosunu çıkartır.

8- Şirket açmak zorunda değilsiniz dms sizin için ödeme alt yapısı kargo anlaşması kurar tüm prosedürleri halleder.

9-Dms sizin müşterilerinize de teknik destek sağlar ve müşterilerinizin memnun olması için elinden geleni yapar.

Dms Sitesi:  www.dropshippingmerkezisistem.com

   Mail:          haklisizsiniz@gmail.com